Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Plíseň na výstavě v Praze 22.11

Fórum: Srst, kůže

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
kaba



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 357
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 12. 2008 0:13:19
Odpovědět s citátem

Co je to horské sluníčko zač a kde se dá sehnat? Je opravdu účinné? A kolik cca stojí? Děkuju za odpověď
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 12. 2008 2:19:13
Odpovědět s citátem

[quote="kaba"]Co je to horské sluníčko zač a kde se dá sehnat? Je opravdu účinné? A kolik cca stojí? Děkuju za odpověď[/


lampa,která vydává UV záření,molekuly kyslíku se mění na ozon,který dezinfikuje prostor.Při použití je vhodné,aby byly prostory bez lidí a zvířat,pozor na oči(když tak tmavé brýle) a na spálení.To snad je vše napsáno v návodu na použití.Prodává se v obchodech s elektrickými spotřebiči.


Bětka,Barunka a Matěj
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kaba



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 357
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 12. 2008 11:51:10
Odpovědět s citátem

Děkuju za odpověď

Ještě se chci zeptat ty, co mají zkušenosti s plísní, stříhaly jste kočky(nebo jiná zvířátka) nebo ne? Vet doporučuje ostříhat psa i kočku. Mě se do toho samozřejmě vůbec nechce.

A ještě jedna velmi důležitá informace pro ty, co se rozhodnou léčit plíseň injekcemi.

Za všech okolností trvejte na tom, aby Biofel (popř. Biocan) byl aplikován i. m. čili do svalu, nikoliv jen pod kůži Exclamation Exclamation Exclamation
Aplikace pod kůži značně snižuje účinost přípravku
Náš vet to zřejmě netušil, takže jsem vyplýtvali nejen 5 tis na vakcinaci kočky a psa, ale asi to bylo i trochu zbytečné(rozhodně to nemělo ten účinek co to mít mohlo)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
AngelikadeSance



Založen: 30.11.2008
Příspěvky: 290
Bydliště: Brno

Předmět: Biofel
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 12. 2008 20:45:37
Odpovědět s citátem

Nechci se zastávat Vašeho veta, ale tohle je přímo z letáku Biofel M Plus inj. ad us. vet.
Inaktivovaná vakcína proti Microsporum canis koček
Užití
- k prevenci a terapii kožního plísňového onemocnění koček, které způsobuje dermatofyt Microsporum canis
- aplikuje se kočkám od 8. týdne stáří
způsob podání: s. c. nebo hluboko i. m. Exclamation Exclamation Exclamation
s.c. = pod kůži, i.m.= do svalu
Je fakt, že mám kočky vakcinované a vet píchal i.m.

Co se týče ostříhání, tak jen vřele doporučuji, i když teď na zimu to není "to pravé ořechové".
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
AngelikadeSance



Založen: 30.11.2008
Příspěvky: 290
Bydliště: Brno

Předmět: horské slunce
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 12. 2008 21:39:34
Odpovědět s citátem

Horské slunce není špatná věc. Záleží hlavně na částce,kterou do toho chcete investovat. Seženete ho od 1000 - 6000 Kč (http://www.hshop.cz/horske-slunce-infralampy/)

Já osobně bych šla do bakteriocidní germicidní lampy (http://www.optingservis.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=40&Itemid=9), ale chápu, že je tam dost velká pořizovací cena. Některé germicidky se dají použít přímo na sterilizaci prostor bez zakrytí trubic (nesmí být přítomni lidé) a současně po zakrytí dezinfikují proudící vzduch za přítomnosti lidí.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
kaba



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 357
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 12. 2008 23:02:02
Odpovědět s citátem

Děkuju za odpověď

Jsem si vědomá toho, že výrobce připouští též aplikaci pod kůži. Nicméně jsem mluvila s jednou paní doktorkou(není to vet, ale doktorka přírodních věd), která provozuje útulek resp. depozitum, kde má okolo 200 koček a která to dělá přes 20 let (tím chci říct, že má opravdu dost zkušeností s kočkami). Tato paní říkala, že pokud se Biofel aplikuje s.c., má snížený účínek, než když se aplikuje i.m. Pes to dostal do svalů(má přes 20 kilo, u něj není problém sval najít) tak doufám, že aspoň u něj to bude mít náležitý efekt. Má "jen" 2 fleky(zoufale doufám, že to tak zůstane). Dnes jsem ho vykoupala ve Solfatanu. Snášel to perfektně, akorát má nepromokavou srst(podsadu) Very Happy

Omyvatelné předměty v bytě omývám roztokem vody a Tee tree oleje. Snad je to účinný způsob likvidace sporů. Na lampu peníze nemám.
Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kaba



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 357
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 12. 2008 10:53:39
Odpovědět s citátem

Tak jsem ostříhala zvěřině srst. Ale jen na postížených místech, nějak nemám odvahu vzít psa strojkem když má "jen" 2 fleky na tlapičkách. Kočičákovi jsem ostříhala srst na ocase nůžkami, vypadá hrozně Very Happy

Jinak mě nějak svědí hlava, tak doufám, že nebudu mít ložiska ve vlasech, pač to bych asi musela jít dohola Shocked Nemáte někdo zkušenost s M. canis ve vlasech?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 12. 2008 19:29:20
Odpovědět s citátem

AngelikadeSance napsal:
Val napsal:

Jako desinfekci bytu nam vet doporucil horske slunicko, tak svitime...


To je super volba.
Z dezinfekce Virkon S není špatná Wink


Akorát s tím horským slunkem pozor na veškeré domácí rostlinstvo a květenstvo, to se, vystaveno horskému slunci, spolehlivě spálí.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kaba



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 357
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 12. 2008 15:11:30
Odpovědět s citátem

Tak dnes jsme střílhali kocoura strojkem. Mé ruce vypadají jako vytažené ze sekačky na trávu. Nikdy bych nevěřila, že ta naše ani ne 4měsíční předoucí kulička dokáže být tak nebezpečná. Very Happy Ve finále se nám podařila Banditu ostříhat jakž takž na zádech kde to potřebuje nejmíň. Na ostatní části jsme se netroufli.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kaba



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 357
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 1. 2009 12:29:56
Odpovědět s citátem

Kocour vypadá čím dál tím hůř. Ouška má v naprosto příšerném stavu. Loupou se mu neskutečným způsobem. Když je mažu mastičkou, tak mi pokaždé zůstane v ruce pomalu půlka ucha(šupinky). A to ani nemluvím o tom, že na ocásku má asi 10 fleku různé velikosti + pochopitelně fleky po celém tělíčku a tlapkách. Dáváme mu 2 týdny, když se to nezačne aspoň trochu zlepšovat, nasadíme prášky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Val



Založen: 08.12.2008
Příspěvky: 30

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 1. 2009 21:00:09
Odpovědět s citátem

U nas se to taky porad spis zhorsovalo, doporucuju ty vakciny. Prasky sou hrozny svinstvo, to je opravdu na zniceni jater. Vsichni s kym jsem mluvila to odsuzuji. Je to moc nebezpecne. Mazte fleky Lamisilem nebo Imaverolem a pak bych doporucila ty vakciny co mame my. CMG. Ale je to jen asi na jednom miste v Praze.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kaba



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 357
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 1. 2009 21:30:57
Odpovědět s citátem

Co je to přesně za vakcínu? Já nevím, jestli to může dostat, když už má v sobě 3 vpichy Biofelu. Upřímně řečeno lituju toho, že jsme do něj nacpali tu 3. injekci. Já vím, že prášky hodně ničí játra, ale kocour vypadá fakt hrozně a navíc mi příjde, že ten Solfatan(koupel) spíš škodí, po ní má uplně vysušenou kůži a bíle vločky po celém těle. Zkusím zjistit něco navíc o vakcíně, o které se zmiňujete. Na foru jsem četla o přípravku ITRAFUNGOL, uvažujeme o něm. Pokud s tímto přípravkem má někdo zkušenost, napište prosím.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
AngelikadeSance



Založen: 30.11.2008
Příspěvky: 290
Bydliště: Brno

Předmět: CMG?
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 1. 2009 21:35:08
Odpovědět s citátem

Já jsem taky spíše zastáncem léčby vakcínou, než práškama, pokud to jde. Ptala jsem se několika veterinářů, ale tu Vaši vakcínu nikdo nezná, nedá se najít, zřejmě nebude v ČR registrovaná a jak sama píšete, zřejmě ji používá jen ten Váš vet. Zkuste prosím aspoň sehnat oficiální celý název, jméno společnosti, která ji vyrábí, ať se mají případní zájmci čeho chytnout.
Díky
A.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Val



Založen: 08.12.2008
Příspěvky: 30

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 1. 2009 21:38:10
Odpovědět s citátem

[quote="kaba"]Co je to přesně za vakcínu? Já nevím, jestli to může dostat, když už má v sobě 3 vpichy Biofelu. Upřímně řečeno lituju toho, že jsme do něj nacpali tu 3. injekci. Já vím, že prášky hodně ničí játra, ale kocour vypadá fakt hrozně a navíc mi příjde, že ten Solfatan(koupel) spíš škodí, po ní má uplně vysušenou kůži a bíle vločky po celém těle. Zkusím zjistit něco navíc o vakcíně, o které se zmiňujete. Na foru jsem četla o přípravku ITRAFUNGOL, uvažujeme o něm. Pokud s tímto přípravkem má někdo zkušenost, napište prosím.[/quote]

Aha, tak to uz asi ne kdyz dostava jinou vakcinaci. Co se tyce koupeli, ja bych se na to vybodla... Mazala bych jen loziska plisne, cilene. Intrafungol je pry docela dobry, jenze je to taky docela zatez na jatra. Zvlast pro kote... Co se tyce Nizoralu prasku, ten bych opravdu nedavala v zednem pripade. My mame za sebou ctvrtou injekci a desaty den antibiotik... Je to hrozny, dalsi injekci ma za 14 dni. A zdaleka nebude posledni.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Val



Založen: 08.12.2008
Příspěvky: 30

Předmět: Re: CMG?
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 1. 2009 21:44:16
Odpovědět s citátem

[quote="AngelikadeSance"]Já jsem taky spíše zastáncem léčby vakcínou, než práškama, pokud to jde. Ptala jsem se několika veterinářů, ale tu Vaši vakcínu nikdo nezná, nedá se najít, zřejmě nebude v ČR registrovaná a jak sama píšete, zřejmě ji používá jen ten Váš vet. Zkuste prosím aspoň sehnat oficiální celý název, jméno společnosti, která ji vyrábí, ať se mají případní zájmci čeho chytnout.
Díky
A.[/quote]

No ja vim, registrovana neni. Na cely nazev se zeptam, jestli teda nejaky je... Smile Firma ji zadna nevyrabi, je to opravdu ciste know how teto veteriny... Nicmene pan doktor tim leci jiz 15 let a vzdy uspesne. Muzu doporucit jedine prislusnou veterinu. Formou soukrome zpravy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kaba



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 357
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 1. 2009 22:01:09
Odpovědět s citátem

No ono nám totiž kotě plesniví docela před očima... Zvláštní taky je, že ve všech forech o plísních píšou, že to jsou větši ložiska. My mám max ložisko na ocase asi 13x10mm a hodně plesniví uši a ostatně po tělíčku ložiska asi půl cm průměr. Léčba vakcínami mě docela zklamala, léčba nás už stála asi 6 tis.(kočka+prevence pes), opravdu si už nemůžu dovolit vyhodit další peníza naprázdno.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 1. 2009 22:04:59
Odpovědět s citátem

A co ještě léčbu doplnit nějakými přípravky na srst a kůži, třeba olej Dermanorm, a pořídit nějaké vitamíny a podpořit imunitní systém zevnitř?
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Val



Založen: 08.12.2008
Příspěvky: 30

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 1. 2009 22:10:22
Odpovědět s citátem

[quote="kaba"]No ono nám totiž kotě plesniví docela před očima... Zvláštní taky je, že ve všech forech o plísních píšou, že to jsou větši ložiska. My mám max ložisko na ocase asi 13x10mm a hodně plesniví uši a ostatně po tělíčku ložiska asi půl cm průměr. Léčba vakcínami mě docela zklamala, léčba nás už stála asi 6 tis.(kočka+prevence pes), opravdu si už nemůžu dovolit vyhodit další peníza naprázdno.[/quote]

Z toho si nic nedelejte, taky mame mala loziska. Asi 10 flicku stejne malych. Pak ma jeden obrovskej, ale jinak sou malinky. A ma je uz dva mesice... V prubehu lecby se mu taky objevuji nove. Ale vet rikal ze uz se to zacina hojit. Odkud jste a kam chodite? Napiste mi kdyztak soukromou zpravu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kaba



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 357
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 1. 2009 22:11:41
Odpovědět s citátem

Vitamínky Bandíkovi určitě pořídím, o tom přípravku slyším poprvé, zkusím o něm něco najít na netu. Může mi prosím někdo doporučit, jak se vkládá fotka do fora? "Pochlubím" se vám svým kočičákem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 1. 2009 22:13:12
Odpovědět s citátem

Vložte fotku do Galerie -
http://www.modrykocour.cz/kockogalerie-pritlapkovat.php

Vkládání fotek sem naruší strukturu fora, pokud je fotka příliš velká.

K Dermanormu:
http://www.modrykocour.cz/forum/viewtopic.php?t=2504&highlight=dermanorm
http://www.veterinarnipece.cz/dermanorm-olej-1571.html
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Val



Založen: 08.12.2008
Příspěvky: 30

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 1. 2009 22:23:30
Odpovědět s citátem

[quote="kaba"]Vitamínky Bandíkovi určitě pořídím, o tom přípravku slyším poprvé, zkusím o něm něco najít na netu. Může mi prosím někdo doporučit, jak se vkládá fotka do fora? "Pochlubím" se vám svým kočičákem.[/quote]

Taky prilozim fotku toho naseho krasavce... a taky te krasne diry do krku.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kaba



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 357
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 1. 2009 22:27:17
Odpovědět s citátem

tak sem uložila fotky sem

http://www.modrykocour.cz/kockogalerie-stranka.php
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kaba



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 357
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 1. 2009 12:43:40
Odpovědět s citátem

Před chvílí jsem volala vetovi ohledně Intrafungolu. Je možné to objednat, v pondělí bych si to mohla vyzvednout. Mají 52 ml balení, vystačí na léčení 4 kilové kočky. Jenže my máme kočku kilovou, takže potřebujeme jen něco málo přes 10 ml. To se ale nedá nic dělat. Doufám, že to zabere, kdyby ne, nevím, co bychom dělali.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Val



Založen: 08.12.2008
Příspěvky: 30

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 1. 2009 10:29:45
Odpovědět s citátem

Tak drzim palce. Kocour si zase rozskrabal ten flek pod krkem do masa a vic nez minule. Vypada celkove strasne, je mu spatne, rano zvracel... Vecer jedeme na veterinu, takhle ho numuzu nechat. Ale nevim co budeme delat, i vet uz minule rikal ze nevi co s nim. To je opravdu uzasny zacatek roku. Crying or Very sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kaba



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 357
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 1. 2009 12:53:10
Odpovědět s citátem

No náš Bandík vypadá taky děsně. Dnes jsme mu začali dávat Itrafungol, snad zabere, pač když ne, tak už vážně nevím co budu dělat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kaba



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 357
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 1. 2009 16:52:12
Odpovědět s citátem

Zdravím.
Dnes je to 2. den co Bandík bere Itrafungol. Plíseň se samozřejmě zatím nezlepšila(pochopitelně jsem to ani po 2 dnech nečekala), ale jinak vypadá dobře. V době když jsme ho léčili koupáním ve Solfatanu a mazáním Lamisilem začal být apatický, vůbec si nehrál. Dnes to zase rozjel jako zamlada Very Happy asi 4x se pokusil ukrást nějaké jídlo a taky si pěkně hrál s míčkem. Nejradši bych ho celého pro jistotu ostříhala, aby se to rychle hojilo, ale bohužel to nejde. Nejen že mě u toho zmrzačí, to bych zvládla. Jde hlavně o to, že u nás v bytě je zima, tak 15 stupňů. Vytopit to prostě nejde. Teď má ostřih. pouze záda ale i tak se občas klepe(to ho vždy strčím pod mikinu) Wink Snad to zabere i bez střihání.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kaba



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 357
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 1. 2009 15:04:45
Odpovědět s citátem

po vzoru Val podávám hlášení
Wink
Týden jsme (teda kocour) brali Itrafungol, teď je týden pauza. Už po týdnu vidím značné zlepšení. Většina fleků už je "jen" holá, bez šupin. Sem tam je i nějaké to šupinaté ložisko, ale těch je opravdu málo.

Celkový stav kocoura se zlepšil snad o tisíc procent. V době když jsme ho koupali v Solfatanu a mazali Lamisilem byl apatický, pořád spal a byla mu neustále zima. Doslova za pár dní se vzpamatoval a dnes je z nej snad nejhyperaktivnější kocouř ve střední Evropě. Laughing Za týden co bral Itrafungol přibral 200g(aby ne když furt papkal Smile )
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Val



Založen: 08.12.2008
Příspěvky: 30

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 1. 2009 15:15:07
Odpovědět s citátem

Tak to moc gratuluju. Smile Kez by to potkalo i nas... Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
AngelikadeSance



Založen: 30.11.2008
Příspěvky: 290
Bydliště: Brno

Předmět: Itrafungol
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 1. 2009 15:18:12
Odpovědět s citátem

Val napsal:
Tak to moc gratuluju. Smile Kez by to potkalo i nas... Sad


Tak si zkuste nechat předepsat taky ten Itrafungol Wink, třeba Vám to taky zabere.

A.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Val



Založen: 08.12.2008
Příspěvky: 30

Předmět: Re: Itrafungol
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 1. 2009 15:26:55
Odpovědět s citátem

[quote="AngelikadeSance"][quote="Val"]Tak to moc gratuluju. Smile Kez by to potkalo i nas... Sad[/quote]

Tak si zkuste nechat předepsat taky ten Itrafungol Wink, třeba Vám to taky zabere.

A.[/quote]

No to asi neni moc dobry napad. Vzhledem k tomu ze je alergik, nesnasi ani leky, a je mezi 5 a 6tou vakcinou... Vakcinace se nemuze prerusit, a uz vubec ne jinymi leky. Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (76x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (33x)
3
Britská krátkosrstá kočka (30x)
4
Kočičí jména (29x)
5
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (28x)
6
Mrouskání kočky (říje) (26x)
7
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (26x)
8
Mňoukání a štěkání (22x)
9
Kočka a umění. 10. díl: 20. století (21x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top